S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 1 300 Kč (54,60 EUR)
do týdne
naše cena 1 300 Kč (54,60 EUR)
do týdne
naše cena 1 685 Kč (70,77 EUR)
skladem

ZAJÍMAVOSTI, ČLÁNKY » Zkušenost s TianDe
tianDe v praxi

Krásný den přeji.

logo


Musím se s vámi o něco podělit. Už cca půl roku s rodinou a přáteli testujeme léčebné produkty a kosmetiku dle staré čínské receptury od firmy tianDe a můžu Vám říct, že jsme všichni nadšení. Výrobky obsahují spoustu bylinekV a hlavně se nám líbí poměr kvalita vs. cena.

 

A co víc, na to, že už i tak jsou ceny velmi příznivé, vzhledem k tomu jak produkty dlouho vydrží (např. deodorant rok až dva), tak vám mohu zajistit 35% VIP slevu. Vše bez závazků, co na to říkáte? Pokud si chcete prvně ale produkty vyzkoušet a nakoupit bez registrace, tak můžete na mém eshopu.

 

Zatím na eshopu nemám celou produktovou řadu, tak se můžete podívat na katalog ZDE (otevře se v novém okně) a stačí mi napsat seznam na email: onlinekomunikace@gmail.com

 

No a teď zkušenosti. V mém okolí už všechny ženy (včetně té mojí) a dívky používají jen vložky tianDe. Jsou velmi spokojené, protože se jim upravil cyklus a hlavně ženy, které trpěly bolestivou menstruací si konečně oddechly. Už žádné bolesti, nepravidelnost, výtoky nebo cysty.

 

Co se týče bolestí všeho druhu, od zad až po klouby, tak zde jsou snad výsledky nejlepší a to díky fyto-náplastem. Jsou 4 druhy a každá řeší něco jiného. Vždy a na vše Vám poskytnu podrobný návod vzhledem k vašim potížím. Ve fytonáplastech od TianDe se kloubí starodávná moudrost Východu a moderní západní technologie. Náplasti působí lokálně a poskytují cílenou dávku aktivních látek. Přírodní výtažky a oleje ve složení přípravku poskytují rychlou úlevu od bolesti.

 

Další výborné zkušenosti máme s tzv. křečáky, atopickým exezemem, lupenkou, problematickou pletí, atd.

 

No a rýma a kašel? To dokážeme díky produktům vyřešit za 3 dny a to bez nějaké další chemie.

 

 

Za zmínku stojí deodorant – 100% přírodní krystal Alunitu (vulkanického původu) a gely Orthopyt + Slaviton. Deodorant neřeší jen podpaží, ale spoustu dalších věcí jako opary, akné, popáleniny, bolest v krku, zbavuje kožních výrůstků, atd.  Gely zase pomohou s migrénou, křečovými žilami, pocitu těžkých nohou, tlaku na hrudi, hemeroidy, bolestmi kloubů, svalů, a tak bych mohl pokračovat do nekonečna. Každý si najde využití dle svých aktuálních potřeb.

Co dodat, zkušeností je mnoho, ale lépe než o nich psát, je lepší si to na vlastní kůži vyzkoušet.

Pro více info můžete využít formulář níže.

 

S přáním vitálního dne.

 

Roman Sobotka

 

Vytvořeno: 6. 10. 2017

Chci info jak získat VIP slevu 35% na produkty tianDe
Jméno a Příjmení: *
Emailová adresa: *
Telefonní číslo: *
Skype jméno:
Vaše zpráva: