Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

AKCE

naše cena 2 000 Kč (84,00 EUR)

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 2 000 Kč (84,00 EUR)
naše cena 1 499 Kč (62,96 EUR)
naše cena 799 Kč (33,56 EUR)

ZAJÍMAVOSTI, ČLÁNKY » Zkušenost s TianDe
tianDe v praxi

Krásný den přeji.

logo


Musím se s vámi o něco podělit. Už cca půl roku s rodinou a přáteli testujeme léčebné produkty a kosmetiku dle staré čínské receptury od firmy tianDe a můžu Vám říct, že jsme všichni nadšení. Výrobky obsahují spoustu bylinekV a hlavně se nám líbí poměr kvalita vs. cena.

 

A co víc, na to, že už i tak jsou ceny velmi příznivé, vzhledem k tomu jak produkty dlouho vydrží (např. deodorant rok až dva).

 

Zatím na eshopu nemám celou produktovou řadu, tak se můžete podívat na katalog ZDE (otevře se v novém okně) a stačí mi napsat seznam na email: onlinekomunikace@gmail.com

 

No a teď zkušenosti. V mém okolí už všechny ženy (včetně té mojí) a dívky používají jen vložky tianDe. Jsou velmi spokojené, protože se jim upravil cyklus a hlavně ženy, které trpěly bolestivou menstruací si konečně oddechly. Už žádné bolesti, nepravidelnost, výtoky nebo cysty.

 

Co se týče bolestí všeho druhu, od zad až po klouby, tak zde jsou snad výsledky nejlepší a to díky fyto-náplastem. Jsou 4 druhy a každá řeší něco jiného. Vždy a na vše Vám poskytnu podrobný návod vzhledem k vašim potížím. Ve fytonáplastech od TianDe se kloubí starodávná moudrost Východu a moderní západní technologie. Náplasti působí lokálně a poskytují cílenou dávku aktivních látek. Přírodní výtažky a oleje ve složení přípravku poskytují rychlou úlevu od bolesti.

 

Další výborné zkušenosti máme s tzv. křečáky, atopickým exezemem, lupenkou, problematickou pletí, atd.

 

No a rýma a kašel? To dokážeme díky produktům vyřešit za 3 dny a to bez nějaké další chemie.

 

 

Za zmínku stojí deodorant – 100% přírodní krystal Alunitu (vulkanického původu) a gely Orthopyt + Slaviton. Deodorant neřeší jen podpaží, ale spoustu dalších věcí jako opary, akné, popáleniny, bolest v krku, zbavuje kožních výrůstků, atd.  Gely zase pomohou s migrénou, křečovými žilami, pocitu těžkých nohou, tlaku na hrudi, hemeroidy, bolestmi kloubů, svalů, a tak bych mohl pokračovat do nekonečna. Každý si najde využití dle svých aktuálních potřeb.

Co dodat, zkušeností je mnoho, ale lépe než o nich psát, je lepší si to na vlastní kůži vyzkoušet.

Pro více info můžete využít formulář níže.

 

S přáním vitálního dne.

 

Roman Sobotka

 

Vytvořeno: 6. 10. 2017

Jméno a Příjmení: *
Emailová adresa: *
Telefonní číslo: *
Skype jméno:
Vaše zpráva: