S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 3 750 Kč (158 EUR)
skladem

ZAJÍMAVOSTI, ČLÁNKY » Zkušenost/mol/vodíková/terapie
Má zkušenost s Body Balance - molekulární vodíkovou terapií

Jak jsem již psal v sekci „O mně“, molekulární vodíkovou terapii mi doporučil můj kamarád J. Kovář z Ostravy. Dost často jsme byli v kontaktu přes Skype a více jsem mohl sledovat obraz nežli hovor, protože měl velmi silné astma a 80 % našeho hovoru vždy provázel jeho nezadržitelný kašel. V době, kdy mi řekl o vodíku, se však celý hovor obešel bez jediného zakašlání.

Řekl mi, že je to důsledkem 3měsíčního užívání vodíku, a navrhl mi, jestli ho nechci zkusit na mé problémy se žaludkem a slinivkou. Ty problémy jsem měl ca 27 let, lékaři měnili medikaci, já sám zkoušel různé čaje, a stále nic. Léky to sice utlumily, ale jakmile jsem si jeden den prášek nevzal, tak druhý den jsem strávil v nezáviděníhodných křečích a někdy, jak už to tak bývá, se křeče dostavily na různých společenských akcích a já místo toho, abych si užíval setkání s přáteli, jsem seděl někde v koutku a trpěl. Proto jsem řekl, jasně, pošli 2 balení, a uvidíme.

Ca 14 dní ležel molekulární vodík na stole netknutý a pak to přišlo. Křeče se opět dostavily a já si řekl, dost, takhle chci strávit zbytek života? Když to pomohlo Jardovi, co kdyby… Tak jsem ho začal užívat. Po týdnu užívání jsem to doslova riskl, své léky vysadil a s hrůzou očekával, kdy to přijde. No a ono nic, měsíc, půl roku, i teď. Mé problémy byly fuč, hurááááá!

Léky nemám rád, a natož situace, kdy mě někdo jako lékař řekne, to budete brát do smrti – musíte. Bral jsem jen na žaludek a vysoký tlak, věděl jsem, že jsou s molekulárním vodíkem pozitivní zkušenosti i co se týče vysokého tlaku a cholesterolu, tak jsem po měsíci vysadil i prášky na tlak. Fíha, a světe div se, tlak se snižoval! Ne že by byl úplně dle tabulek, mimochodem tabulky moc nechápu, když na světě nejsou dva identičtí lidé, kteří by měli stejný metabolismus atd., nicméně už se mi nestalo, že bych měl návaly, omdléval nebo si musel jít lehnout. Úžasný, jsem úplně bez léků, a co teď, mnoho mých známých a jejich známých trpělo stejnými nebo jinými problémy a já nyní věděl, že jim dokážu pomoct. Byl jsem z toho unesen, říkal jsem si, že jestli se budou cítit jen z poloviny jako já, tak to za to stojí.

V tu dobu jsem se rozhodl, že toto bude mé poslání, pomáhat lidem navrátit tělo tam, kde je schopno samoléčby a nepotřebuje „léky“, které tlumí momentální problém, ale neřeší příčinu jeho vzniku.

Po pozitivní zkušenosti s molekulární vodíkovou terapií jsem studoval, studoval a zjišťoval, že návrat k přírodě, k tradiční medicíně našich babiček je ona cesta, jak mohu pomáhat více lidem.

Moje další zkušenost byla s kanadským bylinným přípravkem zvaným Matol Km, ale o tom ještě později, nyní bych vám chtěl ve stručnosti shrnout, co to vlastně molekulární vodík je. Pojmu to tzv. lidsky a pro lidi, takže odborníci prominou neodborný výklad.

Molekulární vodík je vlastně léčebný plyn, který tělu není cizí, protože ho umí samo produkovat, ale bohužel ne v dostatečné míře. Donedávna ho bylo možné dostat do těla pouze inhalací a pitím vody obohacené o vodík. Molekulární vodík v tabletách je jedinečný svým minerálním složením. Jde o biologicky aktivní redoxní směs, která generuje aktivní vodík. Po požití tablety molekulárního vodíku dojde ve styku se žaludečními šťávami (působí i se slinami) k reakci, při které se v našem těle uvolní právě zmiňovaný vodík, tedy plyn.

A jelikož je to plyn, dokáže velmi rychle prostoupit všemi buňkami. V krvi dělá úplné zázraky; když odeberete kapku krve před a po požití vodíku, tak odborník vidí výsledky pod mikroskopem již po 20 minutách a úplný laik po 40 minutách, neskutečné! Nedá se jím předávkovat a dává krom jiného do pořádku krev, tedy odděluje od sebe červené krvinky, které jsou následně schopny na sebe vázat kyslík a dopravovat ho po celém těle, tedy krevním oběhu. Tím uvolní cestu bílým krvinkám, které mají za úkol požírat právě bakterie a cholesterol v krvi, jednoduše, mají rozpoznat, co tam nepatří, analyzovat a zkonzumovat.

Molekulární vodík je neskutečný pomocník s překyselením organismu a pomáhá tělu s alkalickou rovnováhou, jednoduše řečeno s tím, aby tělo nebylo ani překyselené, ani přespříliš zásadité. Vyzkoušejte si v průběhu dne změřit moč pomocí lakmusových papírků (lze zakoupit v lékárně), nejsou sice tak přesné, ale podle zabarvení poznáte, jak je, nebo není váš organismus překyselený. Ideální stav je pH 7,2.

Vodík poskytuje rychlou ochranu před poškozením volnými radikály, oxidativním stresem a pracuje jako selektivní antioxidant, což zhruba znamená, že pomáhá, kde je třeba, a neubližuje tam, kde je vše v pořádku.

Tak to je ve stručnosti vše. O vodíku by se dalo psát velmi dlouho a taky se píše, objevuje se čím dál více studií o jeho pozitivním vlivu na lidský organismus. Příště se můžete těšit na mou zkušenost s tónickými bylinami dle receptury Dr. Karla Ignacia Juraka a věřte, že budete překvapeni.

Rádi byste více info o molekulárním vodíku, nebo ho chtěli vyzkoušet? Pak klikněte ZDE.

Autor: Roman Sobotka

Zajímá vás ještě víc? Neváhejte mi zavolat na te. 606 150 507

 

 

 


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ