S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 1 485 Kč (62 EUR)
do týdne

16. 06. 2017 | Ruské kapky PM

Produkty s obsahem energetické vody

Produkty s obsahem energetické vody, nesoucí informaci o původním matrixu buňky.

 

Slovo matrix znamená matice, původní zárodečná hmota.  Na základě jejího zdravého schématu organismus obnovuje své funkce. V původním významu totéž jako děloha. Ruští vědci našli způsob, jak přenést do speciálně upravené vody paměť zdravých buněk lidské tkáně, jakož i vlastnosti a struktury léčivých rostlinných tkání. Všechny výrobky zahrnují nejnovější objevy kvantové fyziky a biologie.

 


Taková voda má neuvěřitelné schopnosti organismu předat informaci o přeměně; v kontaktu s lidskou tkání donutí živé buňky vnímat sebe jako mladou a zdravou tkáň tak, aby se začaly chovat jako mladé buňky zdravé tkáně. Tím se zvyšuje buněčná imunita a regenerační schopnosti tkání.

 


Tuto informaci voda dokáže šířit rychlostí světla 300 000 kilometrů za vteřinu!

 


To je důvod, proč se dostane až k prvotní buňce, ze které je složeno naše tělo, najde poškozené buňky a dá jim informaci o původní podobě, aby se do ní mohla vrátit.

 

 

PowerMatrix nabízí unikátní výběr produktů pro zachování mládí a dobrého zdravotního stavu - výsledek mnoholeté tvrdé práce skupiny ruských vědců z několika vědeckých center.

 

 

Dospělý člověk má v sobě hmotu 50 kg buněčného matrixu. Jaká je jeho kvalita, na tom závisí celý náš život.

 

V případě jakýchkoliv dotazů se na mě neváhejte obrátit. Email: onlinekomunikace@gmail.com nebo Tel.: 606150507

Vstup do zaheslované části ZDE.