Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

AKCE

naše cena 2 000 Kč (84,00 EUR)

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 2 000 Kč (84,00 EUR)
naše cena 1 499 Kč (62,96 EUR)
naše cena 799 Kč (33,56 EUR)

KONTAKT » O MNĚ
O mojí maličkosti

01. 04. 2014 Jmenuji se Roman Sobotka, narodil jsem se v malé vesničce kousek od Brna.

Už jako malý klučina jsem byl velmi zvídavý a kladl si mnoho otázek. Mým velkým přítelem a učitelem byl můj táta, který se mnou dokázal probírat i věci ještě nepatřící do dětského světa. Rád vzpomínám na naše debaty a psychologické analýzy. Táta mně dal do života nejvíc a za to mu budu vždy vděčný. Ale to jsem trochu odbočil, jistě vás spíš zajímá moje cesta ke zdraví.

Popravdě, 40 let tato cesta nebyla cestou zrovna ke zdraví. Spíš mě zdravý životní styl tak nějak míjel. Znáte to, člověk si pořád říkal, mě se to netýká, mě se to stát nemůže atd. Nikdy jsem se zdravě nestravoval, nesportoval, to už vůbec ne, já snad ani na základce nechodil na tělocvik a sám jsem si psal omluvenky Laughing, a bůček se zelím byla u nás ta nejoblíbenější zelenina. Wink

Co mě teda přesvědčilo, že bych se o zdraví své a svých blízkých měl víc zajímat? Víte, mou zálibou je osobní rozvoj a tak nějak mi došlo, že stres vládne modernímu světu a ne každý se dokáže otevřít sám sobě, natožpak okolí. V tu dobu, kdy jsem viděl, jak se někteří jedinci snaží vystoupit z davu a tápají a tápají, jsem pochopil.  Ze všech stran jsem slyšel, jak je člověk v pohodě, když je zdravý, když se zdravě stravuje, sportuje a já nevím co všechno. Říkal jsem jo, blbost, to samo o sobě nemůže pomoct, ale i přesto jsem začal studovat návyky úspěšných koučů, stále pozitivně naladěných lidí a světe div se, všichni měli něco společného. Co myslíte, co to bylo? Jasně, bylo to zdravé tělo a v něm zdravý duch.

Nuž, nikdy jsem se nebál výzev a studia, a tak jsem se do toho pustil. Jak na to, jak se změnit a překonat tu bariéru pohodlnosti, co se pohybu a návyků týče? Řeknu vám, informací tolik… Ale které jsou pravdivé, nejsou komerční, prodejné, psané na zakázku, jak se vyznat v tak široké škále potravinových doplňků a samých extra účinných preparátů? Prostě jsem měl v hlavě guláš, ale nevzdával jsem to, četl jsem články, knihy, poslouchal videa a začal chápat, oč tu běží a co je základem, prvním krokem.

Nemohl jsem přece kázat vodu a pít víno. Pokud jsem chtěl jít někomu příkladem, musel jsem opravdu začít u sebe. Obdivoval jsem vždy vůli sportovců, nebo lépe řečeno všech, co dokázali zvednout zadek z gauče a dělat něco pro své tělo i mysl, aniž by je někdo nutil. A u obdivování jsem vždy taky dosud zůstal. Nedej bože se rozběhnout na již přistavený autobus, kdepak, to si radši zapálím jedno cigárko a počkám na další spoj, no ne?

No a v té době, když už jsem věděl, že základ je v hlavě, že základem prvních kroků je detoxikace, zbavení se starých nánosů, parazitů a toxinů, odkyselení organismu, vyčištění krve, myšleno lepší okysličení, tak se ozval můj kamarád z Ostravy a řekl mně, že užívá potravinový přírodní doplněk stravy a jestli to nechci zkusit na moje problémy se žaludkem a slinivkou. Asi bych řekl ne, díky, ale on kurňa vůbec nekašlal, což normálně dělával – náš hovor byl strašný, samá pauza na jeho nezastavitelný kašel. Má od malička silné astma, a teď nic, pohodový rozhovor, tak jsem mu řekl, víš co, Jardo, pošli mně 2 balení na zkoušku a uvidíme. Tím chci říct, že to byla má první zkušenost s alternativní medicínou, bez chemie a vedlejších hrozeb z užívání léků.

Pravda je, že jsem nikdy do sebe necpal chemii, za celý život jsem měl jen jedenkrát antibiotika, a to jsem je ještě musel vysadit, protože mně neudělala dobře. Pravda taky je, že jsem do sebe občas lupl Ibuprofen a podobné jedy a říkal jsem si, jak jsem svému tělu pomohl. Jo, prd a šišky pomohl.

Produkt ležel 14 dnů na stole netknutý a pak přišly další křeče, které jsem měl již nějakých 27 let. Tož jsem jedno balení otevřel a začal užívat. Normálně, pokud jsem si jeden den zapomněl vzít své prášky, tak se druhý den dostavily neskutečné křeče, vyzkoušel jsem kde co, léky mi pořád měnili, zkoušel jsem různé čaje, a pořád nic; přesto jsem to po týdnu užívání riskl a ty svoje „léky“ vysadil.  S hrůzou jsem trnul, co bude, a ono nic, křeče se již nevrátily, a to už tomu bude skoro rok, a i když už vodík neberu. Jupííííí, úžasný, a to jsem zapomněl dodat, že léky na vysoký tlak šly taky do koše. Zůstal jsem, jak říkal Standa Gross, „křišťálově čistý“, bez chemie v podobě „léků“, nebral jsem žádné a bylo mně fajn, energie stoupala, udělal jsem i více práce s menší námahou atd. Jsem se kurňa rozepsal, co?

Jde o to, že jsem začal chápat, co se na světě a ve farmaceutickém průmyslu děje. Rád pomáhám lidem a tyto zkušenosti si nemůžu prostě nechat pro sebe, říkal jsem si. Těch lidí, co by i začali, ale jsou ztraceni v záplavě všech těch zázračných přípravků na imunitu, energii, detoxikaci…, nevyznají se v nich a nejsou třeba takový blázni jako já, že když se do něčeho zakousnu, tak mě nikdo nezastaví, tak právě těm všem chci pomoct se zorientovat, proto také vznikl tento e-shop, kde budu postupně psát o všech svých zkušenostech.

Mnoho lidí si myslí, že vše napraví, když si koupí nějaké potravinové doplňky, že vše bude zase fajn. Ha, ale víte, že pokud tělu neumožníte zbavit se všech těch, s prominutím, svinstev, co jste do něj léta rvali, tak je to k ničemu, jen vyhozené prachy? Víte, že pokud vaše tělo neprojde pravidelně detoxikací a nebudete ho udržovat v zásaditém stavu, kdy pH Vašeho organismu se bude pohybovat kolem pH 7,2, tak je vše na nic? Víte, že když začnete sportovat, tak zase budete mít problém s kyselinou mléčnou, kterou vaše tělo začne produkovat ve větší míře?

O tom všem budu postupně psát, ale do té doby jsem tu pro vás, pokud chcete cokoliv zkonzultovat, jsem tu, stačí se jen ozvat.

Sám jsem na začátku své ZDRAVÉ cesty, ale již spoustě lidem jsem dokázal pomoct dostat tělo do stavu, kdy si samo poradilo se svou nemocí/nemocemi.

Nezakázal jsem si vše, co jsem jedl, nechodím denně běhat, ale pěkně pomaloučku měním své staré návyky a ten pocit je prostě skvělý. Nebojím se rozběhnout, prohnat pořádně syna, nestydím se vyměnit pult v oblíbeném řeznictví za pult se zeleninou a ovocem. Nic neuspěchám, ale co je důležité, je to, že vím, že z této cesty už necouvnu. Mám se rád a chci tady být ještě dlouho, nechci v pětapadesáti skončit na krchově, mám spoustu snů, které si chci splnit, a vím, že jen díky zdravému tělu si to budu moci dopřát. Záleží mně na mém synovi, na mé ženě, na mých přátelích a chci jim všem dopřát plnohodnotný život, ale to tu musím jaksi být, a hlavně jim jít příkladem, ukázat, že i ten největší nepřítel zdravého životního stylu se může vzpamatovat.

 

Pokud byste rádi šli touto cestou společně se mnou, tak mě neváhejte kontaktovat.

 

Roman Sobotka

Email: onlinekomunikace@gmail.com

Telefon: 606 150 507