Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

AKCE

naše cena 2 000 Kč (84,00 EUR)

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 2 000 Kč (84,00 EUR)
naše cena 1 499 Kč (62,96 EUR)
naše cena 799 Kč (33,56 EUR)

ZAJÍMAVOSTI, ČLÁNKY » Nanotechnologie
Nanotechnologie

Nanotechnologie mne vždy fascinovala. Používá se v mnoha oblastech jako je elektronika, strojírenství, atd. Ale mne zajímá hlavně v oblasti zdravotnictví (cílená doprava léčiv). Když jsem se dozvěděl o produktech vyrobené nanotechnologií, o tom, že jakýsi vědec jako má technologii, která dokáže odebrat vibrace z rostlin, minerálů i křišťálů a jako jediný na světě dokáže stáhnout energetický vzorec z celé rostliny, byl jsem z toho paf.

To, že to jsou 100% přírodní produkty, které v sobě obsahují účinné látky shromážděné z několika tisíců léčivých bylin a blahodárný efekt je posílen nanotechnologickým zpracováním, kdy se aktivují úplně ty nejmenší částečky léčivé látky (nanoefektory), tak jsem chtěl rozhodně vědět víc. Čekal jsem nějakou přemrštěnou cenu za nanosprej nebo čípky a ono ne, bylo to překvapivě dostupné pro všechny.

Bez jakýchkoli vedlejších účinků, klinicky a dermatologicky testované, takže proč nezkusit.

Výhody nanotechnologicky zpracovaných produktů jsou:

  • Ohromná schopnost pronikání - vzhledem k jeho velikosti pronikne kdekoliv v těle
  • Velká rychlost - rychlý pohyb podobný pohybu medúzy
  • Ideální nosič - působí bez čekání – ihned

Věděl jsem, že mnozí z mých klientů by tyto produkty uvítalo, protože někteří z nich trpí chronickými bolestmi, bolestmi kloubů, problémy s lymfatickým systémem nebo s toxickými kovy. Nicméně, chtěl jsem produkt nejdříve vyzkoušet sám.

A jak to dopadlo si můžete přečíst ZDE.


>>> Má vlastní zkušenost s nanotechnologií ZDE <<<