Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

AKCE

naše cena 2 000 Kč (84,00 EUR)

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 2 000 Kč (84,00 EUR)
naše cena 1 499 Kč (62,96 EUR)
naše cena 799 Kč (33,56 EUR)

ZAJÍMAVOSTI, ČLÁNKY » Má zkušenost s nanotechnologií

Moje vlastní zkušenost s nanosprejem.

Pozn: Pokud jste nečetli, tak krátce o nanotechnologii ZDE.

A teď už víte, proč jsem chtěl produkt vyzkoušet. Za tu cenu nesměl v naší přírodní „lékárničce“ chybět. Tedy chtěl jsem si ho objednat jen preventivně, co kdyby. Nuž, ale znáte zákon vesmíru, chytli mně záda a já nemohl sedět, ležet, chodit a práce jak na kostele. Co teď? Nemůžu si dovolit skončit v nemocnici na kapačkách a hlavně nechci do sebe cpát opiáty.

První myšlenka patřila zázračnému nanospreji, o kterém mi říkal kamarád, tedy popravdě ta myšlenka přišla od mé milované polovičky. Takže hned jsem vzal telefon a volám, zda má skladem a ať s ním ihned valí na poštu. Kdo zažil onu bolest, když vás to shazuje na zem a pohybujete se jako váš domácí mazlíček pochopí, že jsem se musel hodně zapřít, abych vydržel do rána, než pošťačka donese balíček. Nepamatuji si, že bych kdy zásilku rozdělal takovou rychlostí. Hned jsem sprej dle návodu aplikoval, protože od té doby co mne to chytlo, tak jsem vydržel bez prášků, injekcí…a jediné co jsem do té doby používal, byla elektrická dečka (suché teplo) k nahřívání zad. Bylo mi řečeno, že při akutních bolestech se může aplikovat po 2 hodinách, tak jsem aplikoval celý den a ono nic. Jaj, zase nějaký zázrak, který tahá z lidí jen love, ale říkal jsem si vydrž prťka, vydrž. Ono normálně když skončím na kapačkách, tak jsem schopen pohybu tak pátý den, ale i tak hodně vofafrně. Ten den mě to přišlo, že se to i trochu zhoršilo, ale vytrvale jsem aplikoval dál a ráno…ráno jsem byl z toho paf, velikánská úleva, už jsem mohl občas sednout i za PC, vyřídit objednávky, opatrně zalehnout do postele a číst si knížku. Už jsem aplikoval tak po 3 hodinách a další den jsem už nevěděl, že by mě záda boleli. Říkal jsem si kurňa, že by?

Tak jsem vzal sprej a „utíkal“ k babičce, které bolely kolena. Stříkl jsem ji 2x na jedno koleno, půl hodiny jsme kecali a já se poté babičky zeptal co její koleno a ona, že nic, že nebolí a rychle chtěla i druhé. Smile Ten den manželka potkala paní, které je přes 80 let a ona si stěžovala, že nemůže dojít ani na poštu jak ji bolí nohy, klouby, záda…a souhlasila, že se k ní stavíme se sprejem. Když jsme dorazily, tak jsme jí nastříkali záda, kolena a třísla. Po 2 hodinách jí volám a ona, že třísla a kolena jsou O.K. a záda, že ještě bolí. Je to možné toto? Řekli jsme jí, že až pojede za manželem, který leží na LDNce, tak ať mu to aplikuje na proleženiny, že to má taky dost pomoct, což se i později potvrdilo.

Pak mě napadlo, že když to působí protizánětlivě, antibakteriálně, tak vyzkouším ještě pod paži, kde jsem měl už přes týden nehezký absces – vřed, nějak extra jsem na to nemyslel, stříkl jednou, druhý den taky jednou a třetí den byl fuč. Hmmm. Nyní sprej aplikujeme kde můžeme a výsledky jsou neskutečné.

A to jsme zatím vyzkoušeli jen jeden produkt z 16ti. Rozhodně stojí za povšimnutí i čípky nebo osvěžující a aromatický sprej ústní dutiny, tzv. energie ve spreji, která vás na 5 hodin nakopne.

Vše o produktech a cenách najdete ZDE.

Od té doby co jsem psal tuto zkušenost používáme sprej doma snad na vše, na začínající angínu, spáleniny, odřeniny, bolesti hlavy, břicha, zánět ucha, namožené svaly… Pejskovi při zranění nebo kožní vyrážce, atd. Jeho využití je neskutečně všestranné.

lavyl, lavyl lymph, lavyl auricum, lavyl na zuby, lavyl 32 cena, jak používat lavyl auricum, lavylites, lavylites zkušenosti, lavylites recenze, lavylites nanotechnologie