Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

AKCE

naše cena 2 000 Kč (84,00 EUR)

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 2 000 Kč (84,00 EUR)
naše cena 1 499 Kč (62,96 EUR)
naše cena 799 Kč (33,56 EUR)

ZAJÍMAVOSTI, ČLÁNKY » Má zkušenost s Matol_JC Tonik
Má zkušenost s tonickými bylinami Dr. Karla Ignacia Juraka

Dr. Karl JurakDříve než začnu, chci vám říci, respektive napsat, proč jsem začal užívat bylinný koncentrát zvaný Matol Km, který v současné době, tedy 23. 7. 2014 nahradila úplně původní receptura Dr. Karla Ignacia Juraka, a to JC Tonic (Jurak Classic Tonic), rakouského vědce, biologa se zaměřením na Fytoterapii a držitele 28 patentů. Historie tohoto produktu sahá 90 let zpět, ale o tom třeba jindy. Nyní si nedovedu představit jeho účinky, když i Matol Km byl tak vynikající. Měl o 5 tonických bylin a 1 minerál méně než JC Tonic, neobsahoval tolik vápníku a vůbec žádný bór, a přitom dokázal pomoci tolika lidem.

Pozn: Aktualizace - Matol Km je od 28. 3. 2015 opět v prodeji, hurá!!!

No, bude to těžké, abych se držel při zemi a neudělal z tohoto článku román, ale co mám dělat, jsem tak nadšený a chtěl bych vám toho tolik napsat. Nic, tak k věci. Tento produkt, tedy nyní budeme mluvit o Matolu Km, jsem hledal z důvodu detoxikace, zbavení se parazitů, toxinů, těžkých kovů z organismu, a přitom jsem jako mnoho jiných nechtěl podstupovat klystýr, který je jistě fajn, ale vyčistí jen tlusté střevo, a to doslova, takže po jeho aplikaci je třeba doplnit probiotika. Hledal jsem něco, co by dokázalo vyčistit klky (stěny střev), jak v tlustém, tak tenkém střevu, a zbavilo mne parazitů a dalšího neřádu celkově.

O tonických bylinách jsem již něco málo četl, a když jsem narazil na Matol Km, tak jsem ještě oslovil pár jedinců, co se v bylinách vyznali lépe než já, a ti mne utvrdili v tom, že dle složení věří tomu, že Matol Km dokáže to, po čem toužím, a ještě něco navíc. Další plus bylo, že tento preparát do našich krajin dostal člověk, který produkt užíval v Kanadě, kde se prodával v tu dobu již přes 30 let.

Věděl jsem, že tonické byliny jsou obousměrné, tedy zjednodušeně řečeno, když narazí na zdravou buňku, posílí ji, a když na nezdravou, tak ji zneškodní – deaktivují. To se mi líbilo a navíc, když jsem vzal v úvahu, že obnovují a udržují homeostázu, že základ dobrého zdraví je zásaditost organismu a detoxikace, tak bylo, jak se říká, vymalováno.

A nyní už teda k mé zkušenosti s užíváním produktu Matol KmLaughing Když jsem začal produkt užívat, tak se nic nedělo, a to celých 14 dní. Říkal jsem si, je to možné, že bych byl tak „čistý“ po 4měsíčním užívání molekulárního vodíku? Ten přece tolik neřeší zanesení parazity atd. No, leželo mně to v hlavě, nicméně jsem pokračoval. A pak to přišlo, tzv. léčebný proces, kdy se začaly postupně zjevovat nemoci, které jsem za celý život měl. Ono při detoxikaci musí být hůř, aby mohlo být následně lépe, a to třeba napořád, tedy když se už člověk o své tělo stará. Když to vezmu v globálu, pardon, zase odbočuji, ale musím. Pokud se chcete pustit do čehokoliv, užívat jakýkoliv potravinový doplněk, tak vydržte min. 3, lépe 4 měsíce s užíváním, jinak s tím ani nezačínejte. Ne, že by vám kratší užívání ublížilo, to jistě ne, ale nedosáhnete takového efektu, jakého byste mohli.

Moje maličkostTakže po 14 dnech užívání (každý to samozřejmě může mít jinak, někdo třeba po měsíci, dvou, byly i případy, kdy zanešení bylo veliké, a očista přišla hned první den) to začalo tím, že mě bolelo v krku jako při angíně, 2 dny vlevo, 2 dny vpravo, 2 dny horní patro, bolelo to jako čert, když jsem se ho dotkl jazykem, taková ta bolest, jako když si ho spálíte o vroucí polévku, kašel, chvíli suchý, chvíli vlhký.

Potom z ničeho nic, vše pryč, a začal jakoby zánět středního ucha, jeden den levé a pak se přidalo pravé, třetí den vše odeznělo. Energie byla na bodu mrazu, bolely mě všechny klouby a svaly (ani jsem netušil, že jich tolik mám) Surprised, to trvalo ca týden a mezitím jsem se jedno ráno vzbudil se slepenými víčky, trpíval jsem zánětem spojivek jako dítě a od té doby se to již neukázalo, až nyní, při očistě. Ono i to nachlazení jsem vždy přecházel bez léčení, takže se to projevilo.

Pak byl pár dní klid, ale jen relativně. Od malička trpím na bolest páteře, po narození úraz, deformace páteře… když mě to chytne, tak obstřiky, injekce, nic nezabíralo, až hospitalizace a kapačky. Vždy mě to ale chytlo při nějakém pohybu… Ha, ale nyní ve spánku, v klidu! No nic, zavolal jsem si sanitku, ti dojeli a skoro mně vynadali, že si dovoluji je volat „jen s bolestmi zad“, a pro příště mi doporučili taxi. Když jsem odvětil, že do osobního auta bych nebyl schopen vlézt, tak argumentovali, že v dnešní době si již mohu objednat velké, vysoké taxi. No nic, nakonec mne odvezli na pohotovost, kde mě dali v sedě na křesle kapačku; tady podotýkám, že sedět jsem teda nemohl ani náhodou, chytaly mě křeče snad i do vlasů. Takhle jsem trpěl přes hodinu v domnění, že mne potom hospitalizují. A co myslíte? Holt žijeme, kde žijeme, a škrty jsou všude, prý nemohou obsadit lůžko jen kvůli kapačkám s bolestí zad… Poslali mě tedy domů s kabelkou prášků, které já tak nenávidím. Tuto situaci naší lékařské péče nebudu radši dále komentovat.

Švagr mě tedy nějakým způsobem dostal do auta a odvezl domů. Tam jsem odpadl, a to doslova. Přemýšlel jsem: a co teď, co mám dělat? V normální situaci, když jsem byl v minulosti hospitalizován, tak asi 4. až 5. den jsem byl schopen se postavit a chodit o berlích. Manželka mně namazala záda hřejivou koňskou mastí, vzal jsem si jen prášek na povolení svalstva, zbytek dryáků jsem úspěšně ignoroval a uložil se na elektrickou dečku, protože suché teplo vždy uleví. Hoďku na to štamprle Matolu a pokusit se spát. Takhle to bylo dva dny a třetí den ráno vstanu, a nic, všechna bolest pryč. Říkal jsem si, že by paraziti řádili i u páteře? No, ať už je to, jak chce, zkoušel jsem opatrně tělo rozhýbat a šlo to, odpoledne jsem dokonce byl s klukem na dětském hřišti a světe div se, normálně jsem utíkal. Nechápal jsem, ale byl jsem vděčný.

Poslední léčebný proces byl asi tři dny tvrdé břicho, jakoby plechové. Po dobrání druhé láhve už byl klid, a to až do dneška. Energie narostla, virózy se mi vyhýbají, i když jsem v kontaktu s nemocnými, stačí mně méně spánku a necítím se ráno unaven. Jednoduše krása, stálo za to vydržet a Matolu provolávám 3× ZDAR! Už se nemohu dočkat, až dorazí a vyzkouším i  JC Tonic.

Rádi byste více info o JC Tonicu / Matolu Km, nebo ho chtěli vyzkoušet? Pak klikněte pro Matol ZDE a pro JC Tonic ZDE.

Autor článku: Roman Sobotka

Zajímá vás ještě víc? Neváhejte mi zavolat na te. 606 150 507

PS: Četli jste i zkušenost s molekulárním vodíkem v tabletách? nebo s Lavyl Auricum - nanotechnologie ve spreji?