S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

AKCE

naše cena 4999 Kč (193 EUR)
do týdne
naše cena 1160 Kč (45 EUR)
skladem
naše cena 1574 Kč (61 EUR)
do týdne

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


» Léčba kmenovými buňkami
Přirozené uvolňování kmenových buněk z kostní dřeně

Firma Stemtech se již 10 let zaměřuje na vývoj zcela přírodních produktů, které podporují jednotlivé etapy procesu opravy a obnovy tkání, tj.: uvolňování kmenových buněk z kostní dřeně, cirkulaci v krvi, migraci do tkání a obnovu tkání.

Kmenové buňky jsou základním stavebním prvkem v organizmu. Kmenové buňky se podílejí na opravě jakékoliv tělesné tkáně (nervové, svalové, kloubní, tkáně orgánu atd.). Přínosem objevu kanadského vědce Christiana Drapeau, Msc. je stimulace přirozeného zvýšení počtu kmenových buněk v krevním řečišti, které vede k regeneraci celého organismu.

Bavíme se zde o získávání kmenových buněk z vlastního zdroje, NE, jak známe z minulosti, například z pupeční šňůry, tukových tkání, krve, kůže, dále o laboratorní přeměně kmenových buněk a o jejich opětovném vstříknutí do lidského těla.

Kmenové buňky jsou od počátku přítomny v našem těle. Každý den našeho života nepozorovaně probíhá tento dlouhý proces regenerace a obnovy tkání. Co tedy v našem těle dělají? Jaká je přirozená role těchto kmenových buněk v lidském těle? Když to pochopíme, změní to veškeré naše chápání zdraví, pocitu pohody. Podívejme se tedy na přirozenou roli kmenových buněk v lidském těle.

V lidském těle dochází k tomu, že při poškození nějaké tkáně, při zranění či v případě tkáně, která nefunguje optimálním způsobem, tato poškozená tkáň uvolňuje specifické sloučeniny, které jsou vždy dobře identifikované, a které putují do kostní dřeně a spustí uvolňování kmenových buněk z kostní dřeně. Když jsou tyto kmenové buňky uvolněny, nevědí, kam mají putovat. Jak to dělají, aby správně určily, která tkáň potřebuje opravit?

Je to tím, že postižená tkáň poté uvolňuje další sloučeniny, které zůstávají lokálně v kapilárách, v místě, kde se nachází zranění, a když kmenové buňky cirkulují tenkými kapilárami předmětných tkání, jsou těmito molekulami přitáhnuty a je tak spuštěn proces migrace. Kmenové buňky migrují ve tkáni a při kontaktu s poškozenou tkání proliferují (dělí se) a poté se diferencují (přeměňují) na buňky předmětné tkáně.

To je tedy náš přirozený systém opravy lidského těla. Spočívá v uvolňování kmenových buněk, v cirkulaci kmenových buněk v krvi, migraci ve tkáních, v proliferaci (dělení) a diferenciaci (přeměně) kmenových buněk v buňky předmětné tkáně. Jde o naprosto úžasný fenomén v lidském těle.

Naše chápání vzniku nemocí, se opírá o úbytek buněk. Pokud ubydou buňky, které tvoří inzulin, dostaneme cukrovku. Pokud ubydou buňky, které tvoří dopamin v mozku, dostaneme Parkinsona. Pokud ubydou buňky, které tvoří hormony T3, T4 (hormony štítné žlázy), dostaneme hypotyreózu. Pokud ubydou buňky sítnice, projeví se Makulární degenerace.

Rozvoj jakékoliv degenerativní nemoci je spojen s úbytkem určitého typu buněk. V důsledku faktorů jako je věk, stres, znečištění a špatné stravovací návyky, se uvolňování a činnost těchto dospělých kmenových buněk snižuje, což může vést k poklesu této přirozené schopnosti těla produkovat kmenové buňky a udržet si tak zdraví.

Pokud v těle budeme podporovat přirozenou roli kmenových buněk, navrátíme tělu jeho potenciál udržet si zdraví.

Shrneme-li produkty Stemtech, pak SE2 podporuje přirozené uvolňování kmenových buněk z kostní dřeně. Dávka dvou kapslí SE2 uvolní do krevního oběhu průměrně čtyři až šest milionů nových kmenových buněk. Jde tedy o kmenové buňky, které mohou migrovat do různých tkání a účastnit se procesu obnovy a opravy tkání.

StemFlo, který podporuje cirkulaci kmenových buněk v těle. Jakmile jsou kmenové buňky uvolněny, je třeba se ujistit, že mohou cirkulovat po celém těle. Tři kapsle StemFlo nám poskytují veškeré složky potřebné pro zvýšení fibrinolytické aktivity krve a antioxydanty pro zamezení tvorby nového fibrinu.

ST-5  MigraStem podporuje migraci kmenových buněk z krve do tkání. Jedna dávka MigraStemu podpoří migraci kmenových buněk a poskytne těmto novým kmenovým buňkám, které jsou kmenovými buňkami, z nichž se stanou nové buňky různých tkání, veškeré potřebné složky: aminokyseliny, vitamíny, minerály, aby mohly dělat svou práci, tj. opravovat a obnovovat tkáně.

DermaStem podporuje proces obnovy tkání, specifickým způsobem u kůže. Aplikací dvou stříknutí ráno a večer docílí pokožka obličeje skutečné obnovy a získá mladistvý vzhled.

A nakonec dva poslední produkty StemEquine (doplněk stravy pro koně) a StemPets (je určen psům a ostatním domácím mazlíčkům), slouží pro přirozené zvýšení počtu dospělých kmenových buněk uvolňovaných z kostní dřeně.

Stemtech má na všechny své přírodní produkty klinické testy.

Pokud v těle budeme podporovat přirozenou roli kmenových buněk, navrátíme tělu jeho potenciál udržet si zdraví.

Firma je držitelem vědeckého objevu, za kterým stojí kanadský vědec z Montrealského neurochirurgického institutu   McGill-ské univerzity Christian Drapeau, Msc. a je držitelem jeho patentu # US 6,814,961 a US 7,651,690 zaměřeného na stimulaci produkce vlastních kmenových buněk z kostní dřeně. 

V případě zájmu o zhlédnutí videa s českým dabingem kde Christian Drapeau vše vysvětluje mi napište (Viz. formulář níže). Zašlu Vám i info k jednotlivým produktům.

Pokud byste rádi některý z produktů chtěli objednat a vyzkoušet, tak mě neváhejte kontaktovat na T. 606 150 507

Informace + video o kmenových buňkách
Jméno a Příjmení: *
Emailová adresa: *
Telefonní číslo: *
Které produkty Vás zajímají?:
Zpráva:
 

 

M2U4YmU5N